Mantas-Digital-IT-Paslaugos
Mantas-Digital-Programavimas

Internetinių parduotuvių kūrimas, sprendimai

kurie yra paprasti valdyti ir stipriai konvertuoja

Mūsų tikslas: internetinių parduotuvių kūrimas,
|
Mūsų tikslas: internetinių parduotuvių kūrimas, |
Dauguma lankytojų susidaro nuomonę apie jūsų svetainę ir priima sprendimą, ar likti, ar išvykti - vos per 3 pirmąsias sekundes. Tai, kaip jie suvokia jūsų prekės ženklą yra vienas svarbiausių faktorių šiame žingsnyje. Aktualumas ir pasitikėjimas yra pagrindiniai veiksniai, kurie vaidina svarbų vaidmenį šiame etape.

Patogios ir paprastos funkcijos

Kai žmonės apsiperka internetu, jie nori greitai ir lengvai rasti viską, ko ieško. Jeigu jūsų lankytojas greitai neras ko ieško - nieko nelaukdamas paliks jūsų parduotuvę. Internetinės parduotuvės, kuriose pagrindinis dėmesys skiriamas vartotojo patirčiai (UX), yra sėkmingesnės nei tos, kurios to nedaro.

Kaip veikia internetinės parduotuvės?

e-parduotuves-4
  • Internetinės parduotuvės platforma: sistema ar įrankis, su kuriuo sukurta jūsų svetainė. Pavyzdžiui, "Shopify", "WooCommerce", ir kt.
  • Pirkinių krepšelis: jūsų svetainės dalis, palengvinanti atsiskaitymą ir produkto pirkimą.
  • SSL sertifikatas: technologija, kuri apsaugo jūsų svetainę finansinėms operacijoms.
  • Mokėjimo sistema/tarpininkas: technologija, kuri priima mokėjimo informaciją iš klientų ir patvirtina arba atmeta mokėjimą pagal tai, ar lėšos yra prieinamos. Pavyzdžiui Paysera, Stripe ir kt.
  • Verslo banko sąskaita: atsiskaitomosios sąskaitos lėšos patenka į sąskaitą po to, kai operacijos užbaigiamos ir apdorojamos per mokėjimo sistemą.
  • Įvykdymas: prekių paruošimas ir išsiuntimas.

Internetinių svetainių, e-parduotuvių, web dizaino kūrimas ir konversijų optimizavimas.

Visos teisės saugomos Mantas Digital, MB. © 2023

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (Eng. Cookies)
Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku" ir toliau naudokitės svetaine.
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (Eng. Cookies)
Slapukų nustatymai
Slapukai yra reikalingi, kad ši svetainė teisingai funkcionuotų.

Kiti slapukai gali būti pasirenkami.
Privalomi slapukai

Privalomi. Šie slapukai yra būtini, kad galėtumėte naudotis svetaine ir naudotis jos funkcijomis. Jų negalima išjungti. Jie nustatomi atsižvelgiant į jūsų pateiktas užklausas, pvz., nustatyti privatumo nuostatas, prisijungti arba pildyti formas.

Analitiniai slapukai
Disabled

Šie slapukai renka informaciją, kad padėtų mums suprasti, kaip naudojamos mūsų Svetainės, ar veiksmingos yra mūsų rinkodaros kampanijos, arba kad galėtume pritaikyti savo svetaines jums. Peržiūrėkite mūsų naudojamų analitinių slapukų sąrašą čia.

Reklamos slapukai
Disabled

Šie slapukai teikia reklamos įmonėms informaciją apie jūsų veiklą internete, kad padėtų jums teikti aktualesnę reklamą internete arba apribotų, kiek kartų matote skelbimą. Šia informacija gali būti dalijamasi su kitomis reklamos įmonėmis. Peržiūrėkite mūsų naudojamų reklamos slapukų sąrašą čia.