Mantas-Digital-IT-Paslaugos
Mantas-Digital-Programavimas

Kodėl mūsų klientai myli mus:

Ką žmonės ir įmonės sako apie mus:
 • Vitalijus Krivencov
  Steigėjas - UAB „Žalioji dėžutė“
  Steigėjas - „DASATA“ (Darbo saugos tarnyba, UAB)
  Esu susidūręs su laaabai daug "webų gamintojų". Daug nudegęs taip pat. Dažniausia jie nesigaudydavo, kaip sukurti konvertuojantį webą. Su Mantu buvo visai kitaip. Jau bendradarbiavimo pradžioje suderinome sutartį labai smulkmeniškai, labai konkrečiai apsirašėme kas bus pagaminta. Retenybė, kad projekto eigoje pavyktų viską techniškai įgyvendinti ir nestrigti, bet tik ne šį kart. Iš programavimo pusės viskas buvo tobulai! Mantui tikrai reikėjo nemažai prisitaikyt prie mano užgaidų, tiek projekto pradžioje, tiek ir pabaigoje. Džiaugiuosi, kad jam užteko kantrybės :) P.S. vis dar gaunu iš jo palaikymą ir patarimus, dėl to drąsiai galiu rekomenduoti.
 • Augustė Buinevičiūtė

  Dizainerė
  Esu labai patenkinta bendradarbiavimu! Profesionalus, malonus ir šiltas bendravimas, įsiklausymas į kliento poreikius ir puikus jų išpildymas. Ačiū, tikrai dar dirbsiu ateityje kartu!
 • ARNODigital
  Reklamos agentūra
  Su Mantu dirbame pastaruosius porą metų ir visada buvo malonu kartu su juo ir jo komanda kurti e-parduotuves. Darbas visada atliktas profesionaliai ir laiku. Dar vienas dalykas, kurį labai vertinu, yra tai, kad kiekvieną kartą mūsų klientai gauna profesionalių patarimų ir pasiūlymų, kaip padidinti parduotuvių konversijų rodiklius ir pagerinti vartotojų patirtį.
 • Kristijonas Klimaitis
  Automatizacijos meistras
  Tik geriausi atsiliepimai apie Mantas Digital komandą. Nuo pat pradžių įsigilino į projektą, gerai įsiklausė, išgirdo ir suprato mūsų norus, tačiau nedvejojo vietomis mane pataisyti ir patarti kaip daryti yra geriau. Darbas atliktas greitai ir kokybiškai, be jokių trikdžių.
 • Marčius Ka
  Mažo verslo savininkas

  Profesionaliai ir greitai atlieka savo darbus, tikrai dziugina rezultatai ir palaikymas!

  5/5*

 • Milda Auglytė
  Verslininkė
  Profesionalu, kokybiška ir viskas laiku! Rekomenduoju Mantą visiems, kam reikės pagalbos su internetiniais puslapiais!
 • Gediminas Tvarijonas
  Paramos fondo „Padėk Gatvės Vaikams“ steigėjas
  Atsakinga ir patikima kompanija! Malonumas dirbti su jumis! Rekomenduojame norintiems kokybės!
 • Kristina Urnikiene
  Mažo verslo savininkė
  Tik patys geriausi atsiliepimai apie Mantą ir jo nuveiktus darbus !!!
 • Artūras Sokolovas
  Rūbų parduotuvės savininkas
  Programavimo darbus atlieka greitai ir kokybiškai, rekomenduoju!
 • Marina Gželko

  Savininkė vilkoruna.lt
  Greitai ir kokybiškai atlikti darbai. Ačiū!

Internetinių svetainių, e-parduotuvių, web dizaino kūrimas ir konversijų optimizavimas.

Visos teisės saugomos Mantas Digital, MB. © 2023

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (Eng. Cookies)
Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku" ir toliau naudokitės svetaine.
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (Eng. Cookies)
Slapukų nustatymai
Slapukai yra reikalingi, kad ši svetainė teisingai funkcionuotų.

Kiti slapukai gali būti pasirenkami.
Privalomi slapukai

Privalomi. Šie slapukai yra būtini, kad galėtumėte naudotis svetaine ir naudotis jos funkcijomis. Jų negalima išjungti. Jie nustatomi atsižvelgiant į jūsų pateiktas užklausas, pvz., nustatyti privatumo nuostatas, prisijungti arba pildyti formas.

Analitiniai slapukai
Disabled

Šie slapukai renka informaciją, kad padėtų mums suprasti, kaip naudojamos mūsų Svetainės, ar veiksmingos yra mūsų rinkodaros kampanijos, arba kad galėtume pritaikyti savo svetaines jums. Peržiūrėkite mūsų naudojamų analitinių slapukų sąrašą čia.

Reklamos slapukai
Disabled

Šie slapukai teikia reklamos įmonėms informaciją apie jūsų veiklą internete, kad padėtų jums teikti aktualesnę reklamą internete arba apribotų, kiek kartų matote skelbimą. Šia informacija gali būti dalijamasi su kitomis reklamos įmonėmis. Peržiūrėkite mūsų naudojamų reklamos slapukų sąrašą čia.